Galeri

Küçükçekmece Belediyesinin ilçe genelinde düzenlenmiş olduğu Yaz Şenlikleri Festivalinin ilk ayağı Site Yönetimimiz ortaklığı ile Bezirganbahçe Konutlarında düzenlenmiştir.

Hakkımızda

Saygıdeğer Komşularımız,.

Günümüzde T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ülkemize kazandırılan Toplu konutlar alanları, müstakil ev ya da apartman dairesi anlayışından ziyade kat maliklerinin birlikte yaşadığı alanları içeren yerleşim bölgeleridir. Bu bölgelerin özelliği, “ortak kullanım”a açık çeşitli sosyal alanlarıyla, okullarıyla ve ibadethaneleriyle kat maliklerinin İhtiyacını yerinde karşılamaya dönük olmasıdır.

Ortak kullanım alanlarını belirleyen 634 sayılı kat mülkiyeti kanunu toplu konutlarda adil ve çağdaş yapının oluşması için “site yöneticiliği” kavramını zorunlu hale getirmektedir.

 • Daire İçi Tadilat ve Dekorasyon

  akinlerimiz tarafından hafta içi 10.00 – 18.00 saatleri içerisinde, Cumartesi günleri 11.00 ile 17.00 saatleri içerisinde tadilatlar yapılır.

 • Otopark Kullanımı

  -Otoparka giriş ve çıkışlar hgs sistemi kullanılmaktadır.
  – Otoparka hiçbir şekilde emanet araç kabul edilmez.

 • Aidat ile İlgili Hususlar

  Aidatlarımız her ayın son gününe kadar İSTANBUL HALKALI BEZİRGANBAHÇE TOKİ KONUTLARI Site Yönetimi adına açılmış olan hesaba yatırılmalıdır.